Współpraca

Poradnia współpracuje z lekarzami-specjalistami m.in. z dziedziny ginekologii i położnictwa, ginekologii wieku rozwojowego, seksuologii oraz ze specjalistą z dziedziny psychologii, ponadto ze szkołami rodzenia, położnymi, pielęgniarkami środowiskowymi, a także ośrodkami specjalizującymi się zarówno w fizjoterapii jak i aktywizacji ruchowej, niezbędnej dla prawidłowego przebiegu ciąży i porodu, łagodzącej dolegliwości ciążowe, wzmacniającej mięśnie dna miednicy i pomagającej w osiągnięciu i utrzymaniu dobrej kondycji oraz prawidłowej masy ciała w każdym wieku

LEKARZE I KLINIKI

Dr hab. nauk o zdrowiu Grażyna Jarząbek-Bielecka

 • ginekologia i położnictwo
 • ginekologia wieku rozwojowego
 • seksuologia

www.grazynajarzabek.ginweb.pl/index/#oferta

Dr n.med. Grzegorz Gurynowicz

 • USG 3D/4D
 • ginekologia i położnictwo
 • diagnostyka i leczenie niepłodności
 • hormonalna terapia zastępcza
 • diagnostyka cytologiczna i profilaktyka raka szyjki macicy
 • laserowe leczenie zmian w obrębie narządów płciowych


www.klinikasloneczna.pl

Dr n.med. Beata Kubiaczyk-Paluch
Dr n.med. Tomasz Żak

 • ginekologia i położnictwo
 • diagnostyka i leczenie niepłodności


www.medart.pl

Lek. med. Adam Bartlewicz
Specjalista Ginekologii i Położnictwa

www.gabinetylekarskie.ns48.pl

Dr Małgorzata Talarczyk

Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny „System” oferuje profesjonalną diagnozę oraz psychoterapię dla dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin.

Ambulatorium Terapii Zaburzeń Odżywiania oferuje specjalistyczną terapię zaburzeń jedzenia: anoreksji, bulimii, kompulsywnego objadanie się, nadwagi.

www.system-terapia.pl

STOWARZYSZENIA

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Największa organizacja pożytku publicznego pomagającą osobom na diecie bezglutenowej, jedyna o zasięgu ogólnopolskim i prowadząca wszechstronne działania na rzecz polskich bezglutenowców i ich rodzin. Misją Stowarzyszenia jest sprawić, aby Polska była krajem przyjaznym osobom na diecie bezglutenowej, zwiększyć świadomość na temat celiakii, poprawić wykrywalność choroby oraz jakość życia osób na diecie bezglutenowej.

www.celiakia.pl

FIZJOTERAPIA I AKTYWIZACJA RUCHOWA

Dbamy o mamy

Promowanie aktywności fizycznej kobiet, szczególnie w ciąży

www.dbamyomamy.blogspot.com
www.dbamyomamy.org.pl

Centrum Jogi Marii Stróżyk
Szkoła jogi z Tradycjami działająca od 1992. W ofercie hatha joga, ashtanga joga, vinyasa. Zajęcia dla dorosłych, dla seniorów, dla dzieci, a także dla kobiet w ciąży oraz dla mam i maluchów prowadzą Dyplomowani Nauczyciele z uprawnieniami Ministerstwa Edukacji i Sportu oraz Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.

www.centrumjogi.one.pl

Studio Namaste Yoga
Nowoczesne studio jogi oferujące dynamiczne style jogi tj.: Vinyasa, Power Vinyasa, Ashtanga Vinyasa i AirYoga, ale również style spokojne: Joga Łagodna, Balans Joga, Joga Dojrzała czy relaksacyjna YIN Yoga. A poza tym Joga Rodzinna i Joga Twarzy.

www.namasteyoga.pl

Joga Wita

Kameralna szkoła jogi z doświadczoną kadrą instruktorską. W ofercie zajęcia jogi dla początkujących, dla kobiet w ciąży, dla mam i maluchów, joga regeneracyjna, joga dla kręgosłupa oraz zajęcia dla dzieci. Zaprasza Sylwia Pędzich.

www.jogawita.pl

Dobry Początek
Szkoła rodzenia prowadzona przez dobranych specjalistów, fizjoterapia w zakresie bólu w ciąży, po porodzie, fizjoterapia w uroginekologii (nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, zaburzenia czucia, ból, anorgazmia), program Atrakcyjna Mama – usprawnienie po porodzie

www.dobrypoczatek.pl

SERWIS LABORATORYJNY

Vital Mobile

Serwis, którego celem jest zwiększenie dostępności służby zdrowia poprzez umożliwienie zamawiania usług medycznych prosto do Twojego domu. Za pośrednictwem serwisu możesz szybko i wygodnie zamówić domowe pobranie krwi lub kroplówkę witaminową.  Współpracujemy z liderami branży laboratoryjnej i medycznej w Polsce, wspólnie starając się zapewnić dostęp do najwyższej jakości usług. 

www.vitalmobile.pl