Skuteczne odchudzanie

Autorski realizowany w Poznaniu program „Skuteczne odchudzanie” kierowany jest do osób w każdym wieku – zarówno tych, którym zależy wyłącznie na odchudzaniu i poprawie samopoczucia jak i tych, u których redukcja masy ciała konieczna jest do poprawy stanu zdrowia, leczenia chorób dietozależnych takich jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, hiperlipidemia, inne.

Program nie ma na celu wyłącznie przekazywania planów dietetycznych/diet, ale przede wszystkim edukację tj. indywidualną naukę zdrowego i rozsądnego prozdrowotnego odżywiania, służącego redukcji masy ciała, poprawie zdrowia i sił witalnych.
Biorąc udział w programie skuteczne odchudzanie uzyskasz indywidualne wskazówki, jak poprzez proste zmiany w żywieniu i stylu życia możesz zadbać o zdrowie, poprawić samopoczucie, przyczynić się do redukcji masy ciała. Dowiesz się jak dobierać produkty żywnościowe, aby zredukować nadmierne kilogramy, a następnie nie dopuścić do ponownego, niekontrolowanego przyrostu masy ciała, jedząc smacznie i zgodnie z zapotrzebowaniem.

Jak przebiega program skutecznego odchudzania?

Program skuteczne odchudzanie obejmuje min. 3+1 indywidualne spotkania. Na podstawie oceny sposobu żywienia oraz stanu odżywienia otrzymujesz wskazówki dotyczące sugerowanych zmian w Twojej diecie oraz przygotowane  dla Twoich potrzeb jadłospisy (uwzględniające współistniejące schorzenia i dolegliwości).

Istnieje także możliwość konsultacji u wykwalifikowanych specjalistów:

  • psychologa specjalizującego się w terapii osób z kompulsywny objadaniem się,
  • nadwagą i otyłością oraz  z fizjoterapeutą, wykonującym masaże lecznicze, antycellulitowe oraz modelujące.

CO ZABRAĆ NA PIERWSZE SPOTKANIE Z DIETETYKIEM?
Na pierwsze spotkanie przygotuj aktualne wyniki badań, listę przyjmowanych leków i suplementów diety.

JAK ZAPISAĆ SIĘ DO UDZIAŁU W PROGRAMIE?
Zadzwoń do poradni dietetycznej w Poznaniu pod numer 603 966 337, wyślij e-mail na adres m.mizgier@diaeteticus.pl lub skorzystaj z formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce KONTAKT

Prowadzimy także program: Zdrowa i sprawna w ciąży II. Program skuteczne odchudzanie jest skierowany do kobiet ciężarnych oraz kobiet przygotowujących się do ciąży – dowiedz się więcej na temat diet dla kobiet w ciąży.

Dieta dla kobiet w ciąży - plakat II edycji programu - Zdrowa i sprawna w ciąży >>> zobacz więcej na temat naszego programu